Wynajem maszyn budowlanych Warszawa

Praca na budowie bez odpowiednich maszyn jest dziś niemożliwa. Posiadanie właściwie dobranego sprzętu budowlanego jest konieczne do tego, aby zlecenie ukończyć solidnie i terminowo. Nie każda firma musi posiadać kosztowny sprzęt i maszyny budowlane, aby realizować swoją pracę. Z pomocą przychodzi firma Bojan z Warszawy, która proponuje Państwu wynajem maszyn budowlanych.

maszyny budowlane na wynajem

Najwyższa jakość sprzętu i maszyn

W skład naszej oferty wchodzi najwyższej jakości sprzęt i maszyny budowlane, regularnie serwisowane celem zapewnienia maksymalnej sprawności i niezawodności działania. Jeżeli mają Państwo do wykonania określone roboty, ale potrzebny jest do tego zaawansowany sprzęt, nie trzeba go kupować na własność. Wynajem maszyn budowlanych to konkurencyjna cenowo oferta, zapewniającą Państwu możliwość elastycznego prowadzenia firmy.

Dlaczego wynajem maszyn budowlanych się opłaca?

Kosz zakupu nowych maszyn budowlanych jest liczony w dziesiątkach i setkach tysięcy złotych. Decydując się na taką inwestycję, warto mieć pomysł na późniejsze wykorzystanie tego sprzętu, aby po prostu na siebie zarabiał i się spłacał sam. W wielu przypadkach zapotrzebowanie na koparki czy koparko ładowarki jest okazjonalne i ogranicza się do kilku zleceń w ciągu całego roku.

W takim przypadku korzystniej pod względem ekonomicznym wypada wynajem maszyn budowlanych Warszawa. Przede wszystkim mogą Państwo wybierać spośród szerokiej gamy sprzętów, płacąc za wynajem krótkoterminowy korzystne stawki. Nie muszą również Państwo martwić się kosztami serwisowania, ubezpieczenia itp. – wszystkie te rzeczy pozostają po naszej stronie.

Poznaj nasze maszyny budowlane na wynajem

koparka gąsienicowa

Koparki gąsienicowe

Są to ciężkie maszyny budowlane, przystosowane do pracy w otwartych wykopach oraz grząskim gruncie. Dzięki parze gąsienic zachowują stabilność na każdym rodzaju podłoża, mogąc pracować bardzo wydajnie i bezpiecznie. Oferujemy także wynajem koparek na gąsienicach gumowych, które nie grożą uszkodzeniem nawierzchni dróg i bruków.

koparka kołowa

Koparki kołowe

Ten rodzaj maszyn budowlanych służy wykonywaniu wykopów i szeregu innych prac ziemnych. Zaletą tych urządzeń jest podwozie na kołach, dzięki którym maszyna może się sprawnie i bezpiecznie poruszać na dużych dystansach. Koparki kołowe, podobnie jak i inne nasze maszyny wynajmujemy w opcji z operatorem lub bez.

koparko ładowarka

Koparko-ładowarki

Wszechstronne i bardzo uniwersalne maszyny budowlane, które służą do wykonywania większości prac ziemnych. Koparko ładowarki świetnie dają sobie radę w trudnym terenie, bez trudu kopiąc głębokie wykopy oraz zagospodarowując urobek. Dzięki dużej sprawności i niezawodności, ułatwiają wykonanie każdej pracy.

walec drogowa

Walec drogowy

Wynajem maszyn budowlanych Warszawa to również szansa na wynajęcie walca drogowego. Służy on utwardzaniu i zagęszczaniu podłoża pod drogi i nie tylko, zapewniając solidną i stabilną podbudowę. Walec drogowy to sprzęt, który można wynająć na jedną lub kilka dób, dzięki czemu prace drogowe lub brukarskie przebiegają znacznie szybciej.

przyczepa niskopodwoziowa

Przyczepy niskopodwoziowe

Są to naczepy i przyczepy niskopodwoziowe, wykorzystywane do transportu wszelkiego rodzaju maszyn budowlanych, takich jak koparki, koparko-ładowarki, walce i wozidła. Naczepy mogą Państwo podłączyć do własnych ciągników lub wynająć je u nas razem z ciągnikami. Zapewniamy również wynajem wraz z kierowcą-operatorem.

osprzęt do maszyn budowlanych

Osprzęt do maszyn budowlanych

W naszej firmie można również wynająć osprzęt do maszyn budowlanych występujący w bardzo dużym wyborze. To między innymi nożyce wyburzeniowe, młoty hydrauliczne, a także łyżka przesiewająca. Zapewniamy odpowiednie szkolenie techniczne, a także pomoc w obsłudze. Masz pytania o dostępność maszyn – skontaktuj się z nami już dziś.