Transport niskopodwoziowy Warszawa

Są to usługi transportowe realizowane przez firmę Bojan za pomocą zestawów składających się z ciągników siodłowych oraz naczep niskopodwoziowych. Posiadamy w swojej flocie pojazdów ciężarowych duży wybór naczep niskopodwoziowych, przystosowanych do przewozu ładunków o różnej wadze i gabarytach. Poznaj czym jest transport niskopodwoziowy z bliska i przekonaj się czy będzie ci kiedykolwiek potrzebny. 

bojan i transport niskopodwoziowy

Co może przewozić transport niskopodwoziowy?

Usługa transportu niskopodwoziowego dedykowana jest wszystkim, którzy cenią sobie szybkie i sprawne usługi transportowe na wysokim poziomie. Jeżeli i Państwu taki transport jest potrzebny, wystarczy go zamówić w naszej firmie. Usługi realizujemy kompleksowo, zapewniając operatora i kierowcę samochodu, a także bezpieczeństwo podczas załadunku, transportu i rozładunku.

Transport niskopodwoziowy maszyn, sprzętu i materiałów budowlanych

Konstrukcja naczep i przyczep niskopodwoziowych jest bardzo charakterystyczna. Zapewniają one niskie położenie środka ciężkości, dzięki czemu ładunek umieszczony na takiej naczepie jest bardzo stabilny i bezpieczny. Naczepy niskopodwoziowe posiadają od 2 do kilku osi z zamocowanymi na niej kołami o małej średnicy. Zaawansowane modele przyczep niskopodwoziowych posiadają tak zwaną oś skrętną, dzięki której łatwiejsze jest manewrowanie naczepą w miejscach o ograniczonej powierzchni.

Co może przewozić transport niskopodwoziowy Warszawa?

Usługa transportu niskopodwoziowego dedykowana jest wszystkim, którzy cenią sobie szybkie i sprawne usługi transportowe na wysokim poziomie. Jeżeli i Państwu taki transport jest potrzebny, wystarczy go zamówić w naszej firmie. Usługi realizujemy kompleksowo, zapewniając operatora i kierowcę samochodu, a także bezpieczeństwo podczas załadunku, transportu i rozładunku.

Do czego wykorzystać transport niskopodwoziowy Warszawa?

Jest wiele możliwych zastosowań transportu niskopodwoziowego w stolicy. Poniżej przedstawiamy tylko kilka z nich, cieszących się największym zainteresowaniem ze strony naszych klientów.

Przewiezienie koparki, ładowarki oraz innych maszyn budowlanych na dużych dystansach wymaga zastosowania naczepy niskopodwoziowej. Jej konstrukcja ułatwia załadunek, a także gwarantuje znacznie niższe koszty transportu niż podczas transportu samobieżnego. Naczepy niskopodwoziowe bardzo często są wykorzystywane do przewozu o dużej wadze i dużych gabarytach. Do takich zaliczyć można kontenery zaaranżowane na biura i pomieszczenia socjalne, a także agregaty prądotwórcze, elementy prefabrykowane z betonu i wiele innych. Skontaktuj się z nami aby poznać cenę takiego transportu. Niskopodwoziowe naczepy idealnie nadają się również do realizacji innych, mniej typowych usług transportowych. Dzięki możliwości stworzenia zestawu zbudowanego z ciągnika siodłowego o wysokim momencie obrotowym oraz wytrzymałej naczepie niskopodwoziowej, możemy realizować najbardziej wymagające i nietypowe usługi na przewóz rzeczy. Wiele osób może być zainteresowanym tym, w jaki sposób realizowane są usługi transportu niskopodwoziowego. Aby takie zlecenie mogło się wykonać, należy wcześniej zarezerwować termin i sprawdzić czy dany zestaw jest dostępny. Jeśli tak, potwierdzamy koszty usługi transportowej. W dużej mierze są one zależne od tego, skąd i dokąd transport ma wyruszyć. Po akceptacji kosztów, przedstawiamy klientowi niezbędne wytyczne do tego, ab transport mógł się odbyć. Sposób załadunku, maksymalne wymiary, a także możliwość dojazdu na miejsce załaduku i rozładunku drogami, na których nie występują ograniczenia tonażowe. Aby już dziś dowiedzieć się ile może kosztować Państwa taki transport, zachęcamy do kontaktu z nami. Pod firmowym numerem telefonu, a także w odpowiedzi na korespondencję mailową możemy przedstawić aktualne koszty takiej usługi na dowolnym dystansie.