Tłuczeń Warszawa

Tłuczeń, popularnie nazywany również klińcem lub dolomitem to bardzo ważne kruszywo budowlane. Powszechnie używane jest do utwardzania terenu pod budowę dróg, alejek, chodników oraz innych utwardzonych powierzchni.

tłuczeń w atrakcyjnej cenie

Kompleksowe oferta

W sprzedaży posiadamy najwyżej jakości kruszywa budowlane, w tym również tłuczeń w kilku popularnych frakcjach. Jeżeli realizują Państwo inwestycję drogowa, wykonują parking przed firmą lub planują wybudować taras w swoim ogrodzie, to tłuczeń jest po prostu niezastąpiony.

Jeśli wahają się Państwo nad wyborem dostawcy tłucznia na swoje potrzeby, zachęcamy do współpracy z nami. Gwarantujemy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny.

Tłuczeń pod drogi Warszawa

Kliniec świetnie nadaje się jako podbudowa pod drogi. Dzięki możliwości zamówienia różnych frakcji – od największych po najmniejsze, istnieje możliwość stworzenia stabilnej podbudowy. Kluczem do sukcesu jest staranne zagęszczanie warstw, tak aby pojedyncze kamienie klinowały się między sobą, nie dopuszczając do niekontrolowanego przemieszczania.

Transport tłucznia

Kruszywo dolomitowe charakteryzuje się bardzo dużą gęstością i wytrzymałością. Oznacza to że niewielka ilość kruszywa waży bardzo dużo. Transport klińca jest bardzo wymagającym zadaniem, w którym biorą udział największe samochody ciężarowe. Zamawiając tłuczeń u nas nie trzeba martwić się o jego transport. Posiadamy niezbędne do tego celu samochody, które bezpiecznie dowiozą kruszywo.

Jednym z kryteriów zakupu tłucznia jest oczywiście jego cena. Ile kosztuje tłuczeń u nas? Z uwagi na szybko zmieniające się ceny materiałów budowlanych wycenę udostępniamy telefonicznie. Wystarczy do nas zadzwonić i powiedzieć ile ton lub metrów kruszywa jest Państwu potrzebne. Przygotujemy kompleksową wycenę na tę ilość, obejmującą również koszt transportu.

Kliniec, nazywany również tłuczniem. Trudno sobie wyobrazić bardziej popularne kruszywo budowlane. Jeżeli i Państwu potrzebny jest kliniec, warto zamówić go u nas. Dlaczego? Ponieważ posiadamy wysokie stany magazynowe, dzięki czemu realizacja zamówień może się odbyć z dnia na dzień. Dodając do tego konkurencyjne ceny, potwierdzoną jakość materiałów, a także wykwalifikowaną kadrę pracowników, gwarantującą bezpieczny i szybki transport, jesteśmy sprawdzonym i niezawodnym partnerem w każdej budowie. Tłuczeń Warszawa na pewno przydaje się podczas utwardzania dróg dojazdowych, podjazdów, tarasów, a także wielu innych robót budowlanych i ziemnych.