Równanie terenu Warszawa

Jakiekolwiek działania budowlane, czy to związane z budową domu, dróg, podjazdów czy innych obiektów, wymagają wcześniejszego przygotowania terenu. Równanie terenu to jedna z naszych flagowych usług, dedykowanych inwestorom przygotowującym plac pod budowę lub chcących zagospodarować ogród lub inne tereny zielone. Już dziś sprawdź czy i ty nie będziesz potrzebować takiej usługi, a jeśli okaże się że tak, pamiętaj że możemy ci pomóc.

równanie terenu w warszawie

Jak wykonujemy równanie terenu?

W swojej pracy korzystamy z niezawodnych maszyn budowlanych – koperek i koparko-ładowarek, które pozwalają nam szybko wykonać każdą pracę, nawet w trudnym terenie. Równanie terenu polega na zebraniu nadmiaru ziemi lub wyrównaniu skarp, zasypaniu dołów lub innych pracach, dających oczekiwany przez inwestora efekt. W przypadku trudnego terenu lub tam, gdzie jest on bardzo mocno zróżnicowany, konieczna może być jego wcześniejsza niwelacja. Tym również się zajmujemy, posiadając niezbędny do tego celu sprzęt i urządzenia.

Tradycyjne roboty ziemne mają postać otwartych wykopów. Są one jednymi z łatwiejszych do wykonania, ale nie zawsze nadają się do przygotowania inwestycji. W przypadku realizacji głębokich wykopów, jak również realizacji ich w trudnym terenie, na którym np. występuje wysoki poziom wód gruntowych lub jest to grunt mało spoisty z tendencją do osuwania się, konieczne jest wykonanie wykopów inną technologią.

Zebranie lub nawiezienie ziemi

Jak już wspomnieliśmy, równanie terenu Warszawa może wymagać zebrania nadmiaru ziemi lub jej dowiezienia. Z żadną z tych rzeczy nie mamy problemu. Dzięki temu że dysponujemy własnym parkiem maszynowym, jesteśmy w stanie tak zaplanować pracę, aby jedna następowała po drugiej, dla zapewnienia płynności robót.

 

Prace ziemne

Właściwa część prac polegających na równaniu terenu, czyli zbieranie lub nawożenie ziemi. Z pomocą koparek lub koparko-ładowarek, działamy szybko i solidnie. Bardzo duże znaczenie ma też doświadczenie naszych operatorów, którzy za manetkami maszyn czują się jak ryba w wodzie. To dzięki nim wszystkie prace przebiegają tak sprawnie.

Wywiezienie urobku

Jeżeli na działce pozostał jakiś urobek, a inwestor nie ma co z nim zrobić, możemy go w odpowiedni sposób zagospodarować i wywieźć z działki, pozostawiając ją przygotowaną do dalszych prac. Powierzając nam równanie terenu Warszawa, mogą Państwo być pewni najwyższej jakości prac, które wykonamy na wasze zlecenie – oczywiście w korzystnej cenie.

W jakich miejscach wykonujemy równanie terenu?

Praktycznie każdy teren może wymagać usługi równania. Niezależnie od tego czy jest to mała działka rekreacyjna, działka pod budowę domu lub plac budowy po rozbiórce innego budynku, równanie terenu może się okazać niezbędne do dalszego realizowania prac. Kontaktując się z nami, potwierdzimy możliwy termin wykonania zlecenia, określimy również z jakimi kosztami może się to wiązać. 

Profesjonalny park maszynowy

Równanie terenu realizujemy przy pomocy niezawodnych maszyn budowlanych o bardzo wysokiej sprawności, które pozwalają w krótkim czasie wykonać nawet szeroki zakres robót ziemnych. Cena usługi równania terenu zależna jest od kilku czynników, takich jak wielkość prac, stopień skomplikowania oraz rodzaj gruntu, w którym przyjdzie nam pracować. Szacunkowe koszty zlecenia zawsze podajemy do informacji inwestora, po to by mógł oszacować potrzebny na ten cel budżet. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek inne pytania o równanie terenu w Warszawie, zapraszamy do kontaktu.