Roboty ziemne Warszawa

Prace ziemne to bardzo wymagający etap inwestycji budowlanych. W rzeczywiście od robót ziemnych wszystko się rozpoczyna. To w ich trakcie zostaje przygotowany plac budowy, drogi dojazdowe do niego, jak również niezbędne zaplecze na materiały.

sprawdzone roboty ziemne warszawa

Poznaj nasze możliwości dotyczące robót ziemnych

Dzięki bogatemu doświadczeniu, jak również licznym maszynom budowlanym i świetnie wyszkolonym operatorom, potrafimy wykonać każde, nawet najbardziej wymagające zlecenie na roboty ziemne. Przeprowadzamy je na terenach trudno dostępnych jak również w miejscach o ograniczonej przestrzeni roboczej. Działamy kompleksowo, zapewniając klientom nie tylko terminowe wykonanie prac, ale również uprzątnięcie wykopu, wywóz urobku ziemnego, a w końcu konkurencyjne ceny, uzależnione od wielkości i zakresu prac, a także terminu ich realizacji.

Tradycyjne roboty ziemne mają postać otwartych wykopów. Są one jednymi z łatwiejszych do wykonania, ale nie zawsze nadają się do przygotowania inwestycji. W przypadku realizacji głębokich wykopów, jak również realizacji ich w trudnym terenie, na którym np. występuje wysoki poziom wód gruntowych lub jest to grunt mało spoisty z tendencją do osuwania się, konieczne jest wykonanie wykopów inną technologią.

Jakimi maszynami wykonujemy roboty ziemne?

Duża wydajność i efektywność pracy, gwarantowana właściwą organizacją. Oczywiście nie byłoby to możliwe gdyby nie świetnie wyszkolona ekipa pracowników – kierowców i operatorów ciężkiego sprzętu budowlanego, którzy doskonale dają sobie radę z pracą w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Uzupełnieniem naszej oferty są dodatkowe usługi, takie jak sprzedaż kruszyw czy wynajem sprzętu budowlanego.

Koparki gąsienicowe

Roboty ziemne Warszawa przeprowadzane w trudnych warunkach terenowych, m.in. tam gdzie występuje mało stabilny i grząski grunt, wymagają zastosowania odpowiednich maszyn. Koparki gąsienicowe świetnie do tego celu się nadają – bez trudu mogą poruszać się w błotnistym terenie, zachowując dużą stabilność i bezpieczeństwo pracy.

 

Koparki kołowe

Koparki na nadwoziu wyposażonym w pompowane koła jezdne, pozwalające na poruszanie się po drogach publicznych i utwardzonym terenie. Ten rodzaj koparek działa na pierwszej linii frontu kiedy wykonujemy roboty ziemne Warszawa w przestrzeni publicznej, z terenu utwardzonego asfaltem, betonem lub brukiem, bez ryzyka jego uszkodzenia.

 

Koparko-ładowarki

Realizując roboty ziemne Warszawa bardzo często korzystamy z koparko-ładowarek. Z pewnością jest to jeden z najbardziej uniwersalnych i potrzebnych na każdej budowie sprzętów budowlanych. Koparko-ładowarka w rękach doświadczonego operatora potrafi zdziałać cuda, a to dzięki łamanemu ramieniu z łyżką oraz dużym lemieszem zbierającym.

 

 

Wywrotki

Czteroosiowe wywrotki służą sprawnemu wywożeniu urobku poza miejsce pracy. Wywrotki przystosowane do pracy w trudnych warunkach terenowych poradzą sobie z każdym zleceniem. Nasi operatorzy znają te pojazdy doskonale, potrafiąc nimi precyzyjnie kierować w każdym miejscu, nawet tym o najbardziej ograniczonej przestrzeni.

 

 

Poznaj nasze możliwości dotyczące robót ziemnych

Dowiedz się ile będą kosztować twoje roboty ziemne Warszawa i kiedy możemy do nich przystąpić.
Skontaktuj się z nami i uzyskaj potrzebne informacje.